Yeme & İçme

 

Ultimate Her şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 11:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (18:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Açık Büfe Çocuk - Öğle Yemeği (12.00 ile 13:00 saatleri arasında)

Açık Büfe Çocuk - Akşam Yemeği (18:00 ile 19:30 saatleri arasında)
Geç Snack Restoran (21:30 ile 07:00 saatleri arasında)

Sahil Snack (11:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Snack Servis (11:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Gözleme (11:00 ile 17:00 saatleri arasında)

Türk Mutfağı A'la Carte Restoran (18:30 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu - Ücretsiz)

Deniz Mahsulleri A'la Carte Restoran (18:30 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu - Ücretli)

Pastane (11:00 ile 22:00 saatleri arasında)

Lobby Bar (24 saat)

Snack Bar (10:00 ile 23:59 saatleri arasında)

Bahçe Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Sahil Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

A La Carte akşam yemeği Her 7 gece konaklamaya göre bir kez kullanılır.(Türk Mutfağı)

 

Standart Ücretsiz Servisler; Karşılamada Geleneksel Saray Şerbeti ve Havuçlu Çezerye, Tüm ünitelerde masaya servis hizmeti, Mini bar (günde bir kez yenilenir), Öğle ve Akşam yemeğinde konsept dahili içecek servisi Gün Boyu Snack restoranlarda ızgara çeşitleri, pizza, pide, hamburger ve benzeri snack yiyecek çeşitleri servisi, Ana restoranda açık büfe konseptinde kahvaltı, öğle ve aksam yemeği servisleri, Pastanelerde taze üretim günlük unlu mamuller servisi, Uluslararası Yöresel Kahveler, Snack Restoranlarda çeşitli el yapımı yiyecek Servisi, 24 Saat içecek servisi, 24 Saat içecek servisi, Ana Restoranda Diyet Yiyecekler,  Ana restoranda Vejetaryen Yiyecekler, Ana restoranda Yöresel Temalı Yiyecekler, Ana restoranda Çocuk Büfesi, Dondurma servisi, Kumpir servisi, Haşlanmış mısır servisi, Karşılama hizmetleri, Bazı ünitelerinde A’la Minute yiyecek üretimi, Ana restoranda çocuklu ailelere özel bölüm, Büfede taze kesim meyve ve şarküteri sunumları, Taze üretim günlük unlu mamuller, Tüm barlarda içecek menüsü, Haftada bir defa Türk mutfağı olmak üzere, tematik büfe sunumları, Her 7 gece konaklamalarda bir sefer Alakart Restoran kullanımı, Kahvaltıda taze sıkılmış Portakal Suyu.

 

Standart Ücretli Hizmetler; Taze sıkılmış Sebze, Meyve Suları ve Enerji içecekleri, Tüm şişeli alkollü ürünler, tüm özel yerli-yabancı şaraplar ve şampanyalar, alkollü Premium içkiler (10 ve 12 yıllık ve üstü VSOP, XO Konyaklar) , Alakart Restoranlarda tüm şarap, şampanya ve özel yemek siparişleri ekstra ücret ile servis edilmektedir. (Sofra Şarabı Hariç) , 24 saat Oda Servisi, Tesiste belirlenmiş özel Lokasyonlarda özel yemek vb organizasyonlar, Özel Gün Kutlamaları (Evlilik yıldönümü , ve Doğum Günü Pastası), 6 gece ve altı konaklamalarda tüm Alakart Restoranlar.

 

Gıda ürünleri ağırlıklı olarak orijinal yerel bölgesine sadık kalınarak seçilir ve sunulur. Sunumlarda yöresel bölgeler coğrafi etiketlerle belirtilir (‘’Kaymak’’, ’’Peynir’’ vb.) • Glütensiz ekmek ve sağlıklı buğday ile üretilmiş hamur ürün seçenekleri sunulur. Çocuk ve bebek büfelerinde sağlıklı, doğal ürünler ağırlıklı olarak kullanılır. Sağlıklı içeceğe dönüşen özenle seçilmiş sebze ve meyveler Detoks menü sunumlarında yer verilmiştir. Rafine edilmiş trans yağ içeriği ile kızartma ürünleri sunulmaz. Sağlıklı pişirme yöntemleri tesis genelinde yiyecek üretiminde ön planda tutulur.

 

Doğum günü kutlama kartı, Şarap Meyve Tabağı, Restoranda dekorlu masa. Doğum günlerinde pasta sunumu ücretlidir

Evlilik Yıldönümü Kutlama ; Şarap Meyve Tabağı, Restoranda dekorlu masa. Evlilik Yıl dönümü Kutlama pasta sunumu ücretlidir